Відповідні проекти: 0

    Придбай Проект Системи Камінного Опалення для свого проекту будинку*!

    Камінне опалення на відстані руки!

    Завдяки рішенням, що містяться в Проекті Системи Камінного Опалення від АРХОН Україна, Ти гарантовано отримаєш правильно підібрані та розміщені теплорозподільчі елементи і, як наслідок, оптимальне використання тепла, що генерується Твоїм каміном. Проект Системи Камінного Опалення від АРХОН Україна, полегшить Тобі самостійне спорудження каміна, допоможе у виборі та купівлі елементів, а також на його основі ти зможеш скласти кошторис на будівництво каміна з місцевими підрядниками. Система РГП (розподілу гарячого повітря) ефективно використовуватиме тепло, вироблене каміном, для рівномірного обігріву будинку.

    Проект включає:

    • технічний опис системи,
    • розташування використовуваного обладнання,
    • схему розміщення трубопроводів,
    • специфікацію матеріалів.

    Ціна від 3000 грн

    Якщо Ти вибрав проект будинку*, який ще не має готового Проекту Системи Камінного Опалення, Ти можеш звернутися до нас будь-яким зручним способом (viber, e-mail: archon@archon.com.ua, наш чат або ж за номерами телефонів у шапці сайту), і ми оперативно повідомимо Тебе про ціну, терміни та можливість виконання Проекту Системи Камінного Опалення до конкретного проекту будинку*.

    Приклад проекту системи камінного опалення

    *з переліку проектів АРХОН Україна

    Камінне Опалення у Твоїй оселі!

    Камін став невід'ємним декоративним елементом сучасних приватних будинків. Високі і постійно зростаючі ціни на найпопулярніше паливо - газ - означають, що все більше інвесторів встановлюють у своїх будинках системи розподілу гарячого повітря від каміна. Таке рішення є відмінним способом ефективно і дешево обігріти будинок.

    Схема роботи системи камінного опалення в приватному будинку

    Схема роботи системи камінного опалення в приватному будинку

    Принцип роботи

    Принцип роботи системи розподілу гарячого повітря дуже простий. Вогонь в каміні нагріває камінну топку яка, в свою чергу, віддає це тепло повітрю, що знаходиться поблизу неї. Повітря також нагрівається від димової труби, яка відводить продукти згоряння деревини в димохід (допалювання газів, що утворюються при спалюванні деревини, може нагріти трубу до 700°C), ця труба, особливо якщо вона має спеціальні ребра - віддає тепло дуже ефективно

    Нагріте таким чином повітря транспортується системою подачі РГП до різних приміщень будівлі.

    Створення системи розподілу гарячого повітря дозволяє каміну стати ефективною і недорогою системою опалення.

    Елементи системи РГП:

    Схема подачі свіжого повітря до каміна

    Схема подачі свіжого повітря до каміна

    1. Процес подачі свіжого повітря до каміна

    Призначенням процесу припливу свіжого повітря є подача зовнішнього повітря для його спалювання в топці каміна, а також «підмішування» до вже нагрітого повітря. Приміщення, в якому встановлюється камін, повинно мати кубатуру 4м³/кВт номінальної потужності каміна, але не менше 30м³ (або відповідно до норм, що діють в країні реалізації проекту). Приміщення повинно мати приплив повітря не менше 10м³/год на 1кВт потужності каміна. Тому вкрай важливо забезпечити приплив свіжого повітря для горіння, бажано безпосередньо під вогнище за допомогою спеціального припливного каналу.

    2. Процес розподілу гарячого повітря: гравітаційний або примусовий

    Система труб, фітингів і устаткування, що дозволяє подавати нагріте каміном повітря (шляхом конвекції) в різні приміщення, навіть віддалені від каміна. Це може бути процес, який організований природним шляхом (гравітаційне розповсюдження повітря) або примусовим шляхом (за допомогою вентилятора).

    Гравітаційна система РГП

    Гравітаційна система РГП

    Примусова система РГП

    Примусова система РГП

    3. Процес відведення продуктів згоряння з каміна

    Процес, який дозволяє безпечно видаляти небезпечні для життя і здоров'я продукти згоряння деревини назовні будівлі. Виготовлена з високоякісної жароміцної сталі або чорної сталі відповідної товщини камінна топка забезпечує стійкість до високих температур і кислотних сполук, що містяться в димових газах. Завдяки використанню тепловідводу, димові канали від каміна можуть також бути додатковим джерелом підігріву повітря в системі РГП. Крім того, для покращення і стабілізації тяги димоходу і, таким чином, безпеки використання - можна завершити димохід ковпаком.

    Маєш питання? Ми завжди готові допомогти!

    З повагою, команда АРХОН Україна.

    Підпишіться на розсилку ARCHON+

    Підписатися на розсилку!
    Чат з консультантом